poster

Vis a vis

Vis a vis (2015)

Dramë, Triller | Spanjë

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 8.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.82/10
(11 Voto)

She broke the law for the boss she fell in love with. Now this naive girl has to pay the price.

REKOMANDIMET
 • Mala kuća u preriji (1974)

  Sot
  image
  The life and adventures of the Ingalls family in the nineteenth century American Midwest.
 • Urgjenca e Cikagos (2015)

  Sot
  image
  Një emocion përmes kaosit të përditshëm të spitalit më eksploziv të qytetit dhe ekipit kurajoz të mjekëve që e mbajnë atë së bashku. Ato do të trajtojnë raste...
 • Američka priča (2018)

  Sot
  image
  The story of a high school football player called Spencer, how he goes from being in a not so save situation to the fancy in Beverly Hills. A story about him and...
 • Molle e ndaluar (2018)

  Sot
  image
  Three things in life can not be hidden "love, smoke and lack of money". The social society and the events behind the business world are told.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.