A by-the-book Hong Kong police detective is forced to partner with a maverick LAPD officer. Comedy, starring Jon Foo and Justin Hires.

Ishte në kanal:

Puls4  Sat.1  

REKOMANDIMET
 • Havai Pesë-0 (2010)

  e diel
  image
  Një njësi elitare policore është mbledhur për të luftuar krimet në shtetin e 50-të të Amerikës.
 • Thundermani (2013)

  e diel
  image
  Meet The Thundermans, a typical suburban family that happens to have astounding superpowers. At the center of the action are the 14-year-old Thunderman twins, who...
 • Cobra 11 - Specijalci s autoputa (1996)

  e diel
  image
  Two police inspectors and their team from a Bonn-Koeln precint fight all sorts of criminals they encounter daily on major highways in Germany.
 • Kej-Si ne nje mision te fshehte (2015)

  e diel
  image
  An outspoken and confident technology wiz and skilled black belt discovers that both her parents are spies and expect her to follow in their footsteps.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.