AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

NARRATORI

REKOMANDIMET
 • Africa (2013)

  image
  Vendi më i madh i egër i botës. I vetmi vend i planetit tonë, ku natyra shpaloset me gjithë madhështinë e saj. Në këtë vend ekzistojnë shumë më tepër sesa e kemi...
 • Shekspiri parë nga aktorët (2012)

  image
  Various actors discuss Shakespeare plays. Each episode is presented by one actor and, in most cases, the actor discusses one play. However, some episodes cover...
 • Spanja e Rik Steinit (2011)

  image
  Rick Stein has visited Spain since he was a young boy. In the past, French and Italian cooking have been seen to have more finesse, but thanks to a handful of...
 • Planeti i ngrirë (2011)

  image
  Focuses on life and the environment in both the Arctic and Antarctic.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.