Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Makineritë që ndërtuan Amerikën 3 (2021)

  image
  The stories behind innovations such as TV, radio, phones, airplanes, motorcycles and power tools as well as the inventors including Nikola Tesla, William Harley,...
 • Africa (2013)

  image
  Vendi më i madh i egër i botës. I vetmi vend i planetit tonë, ku natyra shpaloset me gjithë madhështinë e saj. Në këtë vend ekzistojnë shumë më tepër sesa e kemi...
 • Njerëz të jashtëzakonshëm (2007)

  image
 • Ishujt Tropikalë (2020)

  image
  Shumë larg, në mes të oqeaneve të mëdha, ndodhen ishujt tropikalë të Tokës. Këta ishuj janë shtëpia e shumë kafshëve të mrekullueshme, të cilat kanë evoluar në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.