Ishte në kanal:

EXP Shkence  Tring World  Kohavision  RTS1  Discovery Channel  

REKOMANDIMET
 • World's Deadliest (2010)

  image
  The Animal Kingdom is rife with epic stories of survival - tales of kill or be killed - a place where each and every moment is fraught with life and death...
 • Crikey! It's the Irwins (2018)

  image
  The Irwin family share their wildlife adventures from around the world.Pas zjarreve historike që godasin Australinë, Irwins garojnë për të shpëtuar sa më shumë...
 • Shtatë kontinente Një planet (2019)

  image
  Miliona vjet më parë forca të jashtëzakonshme shkatërruan koren e Tokës duke krijuar shtatë kontinentet tona - secila me klimën e vet të veçantë, terrenin e vet...
 • Galapagos (2013)

  image
  Filmed in one of the most extreme and hard-to-reach locations in the world, 'Galapagos' explores the unique environments and species of the Galapagos. It will...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.