Sue Perkins visits Vietnam Nam, Cambodia, Laos and China along the Mekong River and meets various folk along the way and witnesses how deforestation and illegal wildlife trade affect these countries.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.