A traditional Irish Catholic family's world is turned upside down in this offbeat comedy when the oldest son reveals he's anorexic, the younger son comes out, their daughter starts questioning her faith, and the parents announce a potential divorce.

Ishte në kanal:

STAR  PRO 7  

REKOMANDIMET
 • Nje familje e bashkuar (2016)

  image
  Anëtarët e një familjeje, mes të cilëve një adoleshent me aftësi të kufizuara, përballen çdo ditë me sfida nga më të ndryshmet. Karaktere unike dhe një nënë e...
 • The Parade (2011)

  image
  A homophobic, middle-aged, Serbian gangster ends up sacrificing himself to protect Gay freedom in his country. RADMILO (35) and MIRKO (30) are young and...
 • Najlepše narodne pesme

  image
  Velikim koncertom na Tašmajdanu, koji je na RTS 1 gledalo skoro dva miliona ljudi, završila se televizijska sezona u kojoj se narodna muzika (kroz obiman...
 • Our Boys (2019)

  image
  In the summer of 2014, three Jewish teenagers are kidnapped and murdered by Hamas militants. Israel is shocked, shaken and furious. Two days later, the burned...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.