REKOMANDIMET
 • The Thundermans (2013)

  image
  Meet The Thundermans, a typical suburban family that happens to have astounding superpowers. At the center of the action are the 14-year-old Thunderman twins, who...
 • For Heaven's Sake (2002)

  image
  It is a light hearted comedy about nuns who are constantly dodging attempts by the mayor to take over their cloister in order to create business opportunities for...
 • Mr. Bean (1990)

  image
  Rowan Atkinson, në rolin e tij më të pëlqyer nga publiku. Jeta për Mr. Bean, është një sfidë dhe kudo ku ai shkon gjithçka kthehet përmbys. E megjithë këto, falë...
 • Dogs Are Barking, But the Caravans Move On (2017)

  image
  A tale of people who live outside the big city who get mixed up in hilarious situations and events.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.