REKOMANDIMET
 • Čarobnice (1998)

  Sot
  image
  The three Halliwell sisters discover that they are descendents of a line of female witches. Each has a special ability (stopping time, moving objects, seeing the...
 • Šaptačica duhovima (2005)

  Sot
  image
  Melinda Gordon inherited her "gift" - the ability to see and talk with the spirits of dead people - from, and was coached in its use by her grandmother. Running...
 • Shkolla e Mesme "Logan" (2018)

  Sot
  image
  Arratisjet e një grupi adoleshentësh rebelë dhe aventurat e tyre në shkollën e mesme të tyre.
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  Sot
  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.