The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the socialite. Girl walking confidently towards the realization of its objectives, although a man of her class who loves her madly. She meets a rich young man and thrown into a life of debauchery paved with money and affluence. Life for that honesty and morality have no meaning.The Dreams Come True!!.

Transmetimet në kanale:

Hayat TV  

Episodi vijues:

Sot
11:00
In Between 1, Ep. 101 ®
Sot
22:50
In Between 1, Ep. 102
e hënë
11:00
In Between 1, Ep. 102 ®
e hënë
22:50
In Between 1, Ep. 103
e martë
11:00
In Between 1, Ep. 103 ®
e martë
22:50
In Between 1, Ep. 104
8.12.21
11:00
In Between 1, Ep. 104 ®
8.12.21
22:50
In Between 1, Ep. 105
9.12.21
11:00
In Between 1, Ep. 105 ®
9.12.21
22:50
In Between 1, Ep. 106
10.12.21
11:00
In Between 1, Ep. 106 ®
10.12.21
22:50
In Between 1, Ep. 107
REKOMANDIMET
 • Shkolla e Mesme "Logan" (2018)

  e premte
  image
  Arratisjet e një grupi adoleshentësh rebelë dhe aventurat e tyre në shkollën e mesme të tyre.
 • Stotina (2014)

  e premte
  image
  The series is set 97 years after a devastating nuclear war wiped out almost all life on Earth. The only known survivors are the residents of twelve space stations...
 • Misteri (2008)

  e premte
  image
  Një shkenctar zbulon misterin vdekjeprurës në një seri ngjarjesh të pabesueshme, gërmon nën sipërfaqe dhe zbulon se ngjarjet e pazakonta mund të jenë vetëm...
 • Nasljeđe (2018)

  e premte
  image
  Succession that follows a dysfunctional American global-media family.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.