Një komedi familjare që tregon jetët e brezave të ndryshëm të familjes Short. Çdo episod është i ndarë në katër histori të ndryshme, një për secilin anëtar.

Ishte në kanal:

FOX  Tring Smile  FOX Life  

REKOMANDIMET
 • Državni posao (2012)

  image
  The backbone of the "Drzavni Posao (Government Job)" are satirical talks between the three actors, the comments are reminiscent of the "stand-up" form. These are...
 • The King of Queens (1998)

  image
  Postieri Doug Heffernan ka një jetë të mirë: Ka një bashkëshorte të bukur (Carrie), një televizor të madh dhe miq me të cilët të shohë televizor. Më pas babai...
 • Schitt's Creek (2015)

  image
  When filthy-rich video store magnate Johnny Rose and his family suddenly find themselves broke, they are forced to leave their pampered lives to regroup and...
 • Komšije (2015)

  image
  A married couple from Belgrade decide to move from the city to the countryside so they can work on both their marriage and their careers as artists. People they...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.