Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10

Researchers scour the internet looking for traces of artificial intelligence. Not for A.I. created intentionally but A.I. that has been created by accident with the many computers and codes being run across the internet, coming together to form a self aware being.

Transmetimet në kanale:

Tring History  

Ishte në kanal:

EXP Histori  Travel Channel  RT Vojvodina 1  RT Vojvodina 2  

Episodi vijues:

Sot
16:43
Kode dhe komplote: Bunkerët 1, Ep. 3, Bunkerët
Nesër
12:48
Kode dhe komplote: Alkatrazi 1, Ep. 4, Alkatrazi
REKOMANDIMET
 • Një planet i përsosur (2021)

  image
  Planet Earth is perfect. Everything about our world - its size, its distance from the Sun, its spin and tilt, its moon - is perfectly suited to our existence, and...
 • Ndërtimet më të mëdha (2006)

  image
  Architect Danny Forster gets up close and personal with mega construction. Along the way, Danny explores design and construction of amazing structures. Danny...
 • Africa (2013)

  image
  Vendi më i madh i egër i botës. I vetmi vend i planetit tonë, ku natyra shpaloset me gjithë madhështinë e saj. Në këtë vend ekzistojnë shumë më tepër sesa e kemi...
 • Planeti Tokë (2006)

  image
  Përjetoni botën nga këndvështrimi i vetë kafshëve. Nga spektakli magjepsës i jetës së egër deri te takime intime, sezoni i dytë i Planetit Tokë ju sjell më afër...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.