Vlerësimi: 2.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.13/10
(15 Voto)
REKOMANDIMET
 • Remények földje (2018)

  e martë
  image
  A young couple who dreams of marriage conceal their identity to escape from the darned. They will introduce themselves as sibling and work in the farm in Adana.
 • Apartamenti i Pafajësisë (2020)

  e martë
  image
  Looking like a young, handsome and charismatic businessman from the outside, Han is filled with his family's painful memories and tragedy inside. After turning...
 • Dr. House (2004)

  e martë
  image
  The series follows the life of anti-social, pain killer addict, witty and arrogant medical doctor Gregory House with only half a muscle in his right leg. He and...
 • Nasljeđe (2018)

  e martë
  image
  Succession that follows a dysfunctional American global-media family.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.