Vlerësimi: 2.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.13/10
(15 Voto)
REKOMANDIMET
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  e hënë
  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
 • Urgjenca e Cikagos (2015)

  e hënë
  image
  Një emocion përmes kaosit të përditshëm të spitalit më eksploziv të qytetit dhe ekipit kurajoz të mjekëve që e mbajnë atë së bashku. Ato do të trajtojnë raste...
 • Unter Uns (1994)

  e hënë
  image
  Among us (UU) is a German soap opera broadcasted since 28 November 1994, Monday to Friday by RTL. Among us deals about people in the Schillerallee in Cologne,...
 • Kujdes nga engjëlli (2008)

  e hënë
  image
  Maria de Jesus (aka Marichuy) and Juan Miguel are deeply in love, but they don't fully know when Juan Miguel moves her in with the Velardes, that they, the mean...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.