Four independent teams of precious metal experts hunt for rare metals in the most unusual of places, all looking to cash-out big at The Meltdown.

Ishte në kanal:

National Geographic  

REKOMANDIMET
 • Izum

  image
  Otkrijte neke od najuzbudljivijih proizvoda koje su stvorili europski znanstvenici i poduzetnici. Ova serija pokriva sve, od novog načina uštede energije do...
 • Nešto sasvim lično

  image
  Emisija "Nešto sasvim lično" donosim nam prikaz života poznatih književnika i umjetnika.
 • Fashion Magazines

  image
  FashionTV gives you an exclusive look at the photoshoots of magazine editorials from all over the world.
 • Tamo daleko

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.