poster

Muk

Mouk (2011)

Animacion | Francë

Vlerësimi i përdoruesit: 8.7/10
(210 Voto)

Mouk and Chavapa are two globe-trotting friends exploring the world on their bikes. From Hong-Kong to New York, from Australia to Madagascar and through Greece, they discover our modern world and its colorful inhabitants.
Mouk and Chavapa are two globe-trotters: they travel around the world riding their bikes! From Tokyo to New York, from Australia to Madagascar and through Greece, these two friends meet inhabitants from all over the planet... and because nothing is never quite like home, adventure is always knocking at their door! Climb on a bike with them and discover this realistic, modern and colourful world. Amazing people, unbelievable landscapes, and unknown customs: our two travellers will discover many different countries together. Beyond the differences, they will share a beautiful experience and make friends everywhere!

Transmetimet në kanale:

Klan Kosova  

Ishte në kanal:

Bang Bang  Disney Channel  TV5Monde  

Episodi vijues:

Sot
09:40
Mouk
REKOMANDIMET
 • Mili in Moli

  image
 • Sans faute(s) (2018)

  image
 • Hello Carbot (2014)

  image
  Hello Carbot je animirana serija koja prati svakodnevne avanture dječaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći o kojima nije mogao niti...
 • Who Who (2020)

  image
  Dogodovštine veselog društva u kojem su sovica Hu Hu, jež Bocko i zec Duško. Veselo društvo u kojem su sovica Hu Hu, jež Bocko i zec Duško živi na selu u koje...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.