Sydney Fox is a professor but primarily a globe-trotting "relic hunter," looking for ancient artifacts to return to museums and/or the ancestors of the original owner. She's aided by her linguistic assistant Nigel, and occasionally by her secretaries Claudia and Karen. She often ends up battling rival hunters seeking out artifacts for the money.

Ishte në kanal:

PINK Family  AXN Spin  AXN  SciFi  

REKOMANDIMET
 • Lost (2004)

  image
  After a mysterious and bloody airplane crash, 48 survivors are left stranded on a Pacific Island... miles off course. It soon becomes apparent that they will not...
 • The Librarians (2014)

  image
  Një grup bibliotekarësh ndërmarrin një aventurë në përpjekje për të shpëtuar objekte misterioze të lashta.
 • Hart to Hart (1979)

  image
  Jonathan Hart (Robert Wagner) was a self-made millionaire, the C.E.O. of Hart Industries, a global conglomerate. His gorgeous wife Jennifer (Stefanie Powers) was...
 • La Brea (2021)

  image
  Një gropë masive hapet në mënyrë misterioze në Los Anxhelos, duke veçuar një familje në një botë primitive të pashpjegueshme, së bashku me një grup të dëshpëruar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.