AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

NARRATORI

REKOMANDIMET
 • Evil Lives Here (2016)

  image
  Një serial që tregon njerëz që kanë jetuar në familje me vrasës pa e ditur se kë kishin pranë.
 • O.J.: Made in America (2016)

  image
  It is the defining cultural tale of modern America - a saga of race, celebrity, media, violence, and the criminal justice system. And two decades after its...
 • Medical Detectives (1996)

  image
  Police increasingly utilize scientific laboratory analysis to solve crimes. This program reviews and re-enacts dramatic cases from around the world in which...
 • See No Evil (2014)

  image
  Every second of every day, millions of Americans are caught on CCTV. Most of them are honest citizens going about their everyday lives. But a few are guilty of...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.