Dramatized reconstruction documentaries on juveniles, teens, who become killers for differend needs or psychopathic urges. Alone, duos or groups; single to serial killings.

Transmetimet në kanale:

Crime&Investigation  

Episodi vijues:

Sot
00:40
Killer Kids 3, Ep. 36
Nesër
00:40
Killer Kids 3, Ep. 37
e martë
00:40
Killer Kids 3, Ep. 11
7.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 12
8.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 13
9.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 29
10.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 30
13.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 3
14.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 32
15.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 5
16.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 6
17.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 7
20.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 36
21.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 37
22.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 11
23.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 12
24.12.22
00:40
Killer Kids 3, Ep. 13
REKOMANDIMET
 • Murder Made Me Famous (2015)

  image
  Murder Made Me Famous shares personal accounts from victims' family members, jurors, members of law enforcement and journalists involved with each case to give...
 • Evil Lives Here (2016)

  image
  Një serial që tregon njerëz që kanë jetuar në familje me vrasës pa e ditur se kë kishin pranë.
 • O.J.: Made in America (2016)

  image
  It is the defining cultural tale of modern America - a saga of race, celebrity, media, violence, and the criminal justice system. And two decades after its...
 • Medical Detectives (1996)

  image
  Police increasingly utilize scientific laboratory analysis to solve crimes. This program reviews and re-enacts dramatic cases from around the world in which...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.