Vlerësimi: 8.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.67/10
(3 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Art of Crime (2017)

  image
  A policeman teams up with an art expert to investigate crimes
 • My Cat From Hell (2011)

  image
  Xheksoni trajton macet që nuk sillen mirë. Ai ndihmon njerëzit që të përballen me mace që kam probleme përshtatjeje.
 • The Left Wing Gang (2009)

  image
  The Blekinge Street Gang (Blekingegadebanden) was a group of left-wing extremists who performed various spectacular robberies in Copenhagen in the 1980s. The...
 • Perfect Crimes (2017)

  image
  A pair of investigators try to solve seemingly perfect crimes.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.