AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

REKOMANDIMET
 • Teoria Big Beng (2007)

  e enjte
  image
  A woman who moves into an apartment next door to two brilliant but socially awkward physicists shows them how little they know about life outside of the laboratory.
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e enjte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Detektivi Monk (2002)

  e enjte
  image
  Adrian Monk ndihmon policinë në punën e tij si një këshilltar civil. Policët e shikojnë atë si një legjendë të gjallë, megjithëse Monk ka vepruar goxha e...
 • Punë zyre (2005)

  e enjte
  image
  Nje serial komik qe bazohet ne jeten e perditshme te punonjesve te nje firme. Problemet qe hasim cdo dite ne ambientet e punes, marredheniet me koleget dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.