Miki dhe miqtë e tij Mini, Donald, Pluton, etj, shkojnë në aventura argëtuese dhe edukative. Miki në çdo episod nëpërmjet lojrave didaktike do të na mësojë si të identifikojmë format, numrat dhe shumë njohuri të tjera matematikore.

Ishte në kanal:

Tring Tring  Cufo TV  Bang Bang  RTL  Disney Channel  RAI 2  

REKOMANDIMET
 • Grizzy dhe brejtësi (2007)

  image
  Shtëpia e vrapuesit në pyllitështë zona e vetme e civilizimit njerëzor në mes të shkretëtirës në Kanada. Kur vrapuesi është larg, një ari me emrin Grizzy mendon...
 • Paf, le chien (2017)

  image
  Despite his small size and playful attitude, Pat has always been a hero! Pat is the 'little dog next door', the friend you dream of having! With his big snout...
 • Total DramaRama (2018)

  image
  Spin-off of Total Drama Island (2007), with the characters we love, plus Jude from 6Teen (2004), as kids.
 • Angelo Rules (2010)

  image
  Angelo is a problem child and, with his two best friends, causes a lot of trouble in the neighborhood.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.