Frymëzuar nga një ngjarje e vërtetë! Një gjeni eksentrik formon një grup ndërkombëtar njerëzish shumë të zgjuar, për të qenë vija e fundit e mbrojtjes kundër kërcënimeve të ditëve të sotme.

Transmetimet në kanale:

RTL2  

Ishte në kanal:

FOX  RED tv  RTS1  Superstar 2  Sat.1  RAI 2  

Episodi vijues:

e diel
02:40
Scorpion 4, Ep. 18
e diel
03:20
Scorpion 4, Ep. 19
Sot
18:45
Scorpion 4, Ep. 20
Sot
19:25
Scorpion 4, Ep. 21
Sot
01:40
Scorpion 4, Ep. 20
Sot
02:30
Scorpion 4, Ep. 21
17.6.23
18:35
Scorpion 4, Ep. 22
18.6.23
01:50
Scorpion 4, Ep. 22
REKOMANDIMET
 • Shërbimi hetimor i marinës (2003)

  image
  Special Agent Leroy Jethro Gibbs is the leader of a team of special agents belonging to the NCIS (Naval Criminal Investigative Service) Major Case Response Team....
 • C.S.I: Miami (2002)

  image
  Fitues i dy çmimeve Emmy. Një dramë televizive policeske që ndjek një ekip hetuesish të Mjekësisë Ligjore në Departamentin e Policisë në Majami.
 • Babylon Berlin (2017)

  image
  A metropolis in turmoil. From economy to culture, politics to the underworld - everything is in the grip of radical change. Speculation and inflation are already...
 • NCIS: LA (2009)

  image
  The Naval Criminal Investigation Service's Office of Special Projects takes on the undercover work and the hard to crack cases in LA. Key agents are G. Callen and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.