Natyra është e mbushur me krijesa që kanë forma të jashtëzakonshme, por si është e mundur që forma e disave prej tyre u ka dhënë një avantazh? Në këtë cikël, do të tregojmë historitë e tyre si dhe arsyen pse ato kanë ngjallur mjaft kureshtje.

Transmetimet në kanale:

Tring Planet  

Ishte në kanal:

EXP Natyra  ARTE DE  HTV3  

Episodi vijues:

Sot
23:56
Kureshtje të Natyrës 3, Ep. 3
Sot
00:18
Kureshtje të Natyrës 3, Ep. 4
Sot
04:57
Kureshtje të natyrës 2, Ep. 3
Sot
05:19
Kureshtje të natyrës 2, Ep. 4
Nesër
23:57
Kureshtje të Natyrës 3, Ep. 5
Nesër
00:19
Kureshtje të Natyrës 3, Ep. 6
REKOMANDIMET
 • WWII Documentary Films

  image
  Award-winning documentary films produced to enlighten future generations about the personal stories of the WWII generations.
 • Challenger: The Final Flight (2020)

  image
  Four-part docuseries on the 1986 Challenger space shuttle disaster, unpacking an indelible moment for a generation of Americans.
 • Terra X (1982)

  image
  Terra X - Expedition into the unknown.
 • Histori Shqiptare

  image
  Reportazh nga Alma Cupi. Histori per njerezit qe punojne, kontribuojne per komunitetin, ngrene biznese, ruajne, traditen, kulturen si dhe ndihmojne ne zhvillimin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.