poster

Agent Carter

Marvel's Agent Carter (2015)

Aksion, Aventure, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.9/10

The war is over and almost everyone has experienced a loss. Agent Peggy Carter has lost the love of her life. To top it off, when billionaire Howard Stark is accused of Treason, he secretly employs her to clear his name. With the help of Stark's butler, she embarks on a crazy journey full of deceit, murder and controversy with a side of wise-cracking roommates.

REKOMANDIMET
 • Odred za čuda (2014)

  Sot
  image
  Young government agents Olive and Otto use math to investigate strange occurrences in their town. Produced by The Fred Rogers Co., this live-action series targets...
 • Henry Opasan (2014)

  Sot
  image
  Henry Hart gets selected by superhero Captain Man to be his apprentice. After promising to keep his new identity a secret, Henry must navigate a double life...
 • Havai Pesë-0 (2010)

  Sot
  image
  Një njësi elitare policore është mbledhur për të luftuar krimet në shtetin e 50-të të Amerikës.
 • Hakmarrje vrastare (2017)

  Sot
  image
  Four beautiful, successful women - childhood friends that are brought back together as adults - have old scores to settle, and new rivalries set to develop. As...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.