In their 18 years of marriage, a middle aged couple tries to move on with their lives after the husband confesses he's gay. Based on Fran Drescher and Peter Marc Jacobson's real experiences.

Ishte në kanal:

Tring Smile  FOX Life  

REKOMANDIMET
 • Une jam Frenki (2017)

  e enjte
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
 • U fušu (2020)

  e enjte
  image
  Side Hustle follows best friends, smart and sarcastic Lex and confident and tough Presley, as they devise a plan to make money when fireworks accidentally destroy...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e enjte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • The Middle (2009)

  e enjte
  image
  Following a woman named Frankie, and her boisterous family, the Hecks. Her husband, Mike, her daughter, Sue, and her two sons, Axl, and Brick go on what you might...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.