Vlerësimi: 7.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.5/10
(2 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Diagnosis Murder (1993)

  image
  Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department....
 • Elementary (2012)

  image
  A modern take on the cases of Sherlock Holmes, with the detective now living in New York City.
 • Grand Hotel (2011)

  image
  In 1905, young Julio arrives at the Grand Hotel, an idyllic place in the middle of the countryside, to investigate his sister's disappearance. He gets a job as a...
 • Rizzoli & Isles (2010)

  image
  Series based on Tess Gerritsen's novels featuring Jane Rizzoli.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.