Vlerësimi: 7.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.5/10
(2 Voto)

Fotot

GrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchesterGrantchester
REKOMANDIMET
 • Diagnosis Murder (1993)

  image
  Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department....
 • Elementary (2012)

  image
  A modern take on the cases of Sherlock Holmes, with the detective now living in New York City.
 • Rizzoli & Isles (2010)

  image
  Series based on Tess Gerritsen's novels featuring Jane Rizzoli.
 • CSI Las Vegas (2000)

  image
  An elite team of police forensic evidence investigation experts work their cases in Las Vegas.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.