Ish-lojtari i bejsbollit Charlie është një terapist i menaxhimit të zemërimit me grupe të vogla në shtëpi. Ai ka një vajzë adoleshente OCD, një ish-grua dhe një mik/terapist seksi.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.