Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

A young CIA operative/trainee, Annie Walker, is sent into the field to work for the DPD (Domestic Protection Division). Auggie Anderson is a blind tech operative, and is Walker's guide in her new life in the CIA. Walker's cover story is that she works at the Smithsonian Museum.

Transmetimet në kanale:

Top Channel  

Ishte në kanal:

FOX Life  DIVA  

Episodi vijues:

Nesër
01:50
Misione te fshehta 5, Ep. 4
e hënë
02:10
Misione te fshehta 5, Ep. 5
REKOMANDIMET
 • C.S.I: Miami (2002)

  image
  Fitues i dy çmimeve Emmy. Një dramë televizive policeske që ndjek një ekip hetuesish të Mjekësisë Ligjore në Departamentin e Policisë në Majami.
 • CSI: NY (2004)

  image
  A spinoff of Crime Scene Investigations set in New York City.
 • Shërbimi hetimor i marinës (2003)

  image
  Special Agent Leroy Jethro Gibbs is the leader of a team of special agents belonging to the NCIS (Naval Criminal Investigative Service) Major Case Response Team....
 • CSI Las Vegas (2000)

  image
  An elite team of police forensic evidence investigation experts work their cases in Las Vegas.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.