Following a woman named Frankie, and her boisterous family, the Hecks. Her husband, Mike, her daughter, Sue, and her two sons, Axl, and Brick go on what you might call family adventures as they explore life and its meaning. Mike and Frankie Heck watch their three crazy children grow up into young adults.

Transmetimet në kanale:

PRO 7  HBO3  

Ishte në kanal:

RTL2  HBO2  HBO  

Episodi vijues:

Nesër
14:40
The Middle
Nesër
15:05
The Middle
Nesër
05:45
The Middle
e martë
06:05
The Middle
e martë
12:10
Premiere The Middle 2, Ep. 9
e martë
12:30
Premiere The Middle 2, Ep. 10
e martë
14:40
The Middle
e martë
15:05
The Middle
e mërkurë
05:40
The Middle
e mërkurë
11:55
Premiere The Middle 2, Ep. 11
e mërkurë
12:15
Premiere The Middle 2, Ep. 12
e mërkurë
14:35
The Middle
e enjte
12:00
Premiere The Middle 2, Ep. 13
e enjte
12:20
Premiere The Middle 2, Ep. 14
1.7.22
12:40
Premiere The Middle 2, Ep. 15
1.7.22
13:00
Premiere The Middle 2, Ep. 16
5.7.22
11:40
Premiere The Middle 2, Ep. 17
5.7.22
12:00
Premiere The Middle 2, Ep. 18
6.7.22
12:30
Premiere The Middle 2, Ep. 19
6.7.22
12:50
Premiere The Middle 2, Ep. 20
7.7.22
12:20
Premiere The Middle 2, Ep. 21
7.7.22
12:40
Premiere The Middle 2, Ep. 22
8.7.22
12:35
Premiere The Middle 2, Ep. 23
8.7.22
12:55
Premiere The Middle 2, Ep. 24
REKOMANDIMET
 • Friends (1994)

  Sot
  image
  Jeta e 6 te rinjve te Nju Jorkut, me te perbashketat dhe kontrastet mes tyre.
 • Opasne snage (2020)

  Sot
  image
  Captain Man has a new crew of superhero sidekicks - Danger Force. Captain Man and Schwoz create a fake school to train the kids to harness their uncontrollable...
 • Benim Tatli Yalanim (2019)

  Sot
  image
  Abandoned by his wife, Nejat is lying to his daughter not to be upset. But as Kayra grows, these lies become unbearable. Nejat, who is trapped in the corner,...
 • Kroll Show (2013)

  Sot
  image
  I ndikuar nga shfaqjet televizive, Nick Kroll ka aftesine per tu transformuar ne personazhe nga me qesharaket. Duke perdorur satiren sociale ai ve ne loje aspekte...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.