Pepa është një derrkuce e këndshme, që jeton me mamin, babin dhe vëllanë Xhorxh. Pepës i pëlqen të luajë, të vishet bukur, të bëjë shëtitje dhe të hidhet në pellgje me baltë. Aventurat e saj përfundojnë gjithmonë me të qeshura pafund.

Transmetimet në kanale:

Pikaboo  Tring Tring  Tring Kids  SUPER RTL  SLO1  

Episodi vijues:

e premte
02:18
Derrkucja Pepa 1, Ep. 35
e premte
03:35
Derrkucja Pepa
e premte
04:16
Derrkucja Pepa
e premte
04:26
Derrkucja Pepa 1, Ep. 35
e premte
04:31
Derrkucja Pepa 1, Ep. 36
e premte
04:34
Derrkucja Pepa
Derrkucja Pepa vjen per ju edhe me serite ne gjuhen origjinale.
Sot
07:45
Derrkucja Pepa 6, Ep. 41
Sot
08:08
Derrkucja Pepa 1, Ep. 37
Sot
08:15
Derrkucja Pepa 1, Ep. 38
Sot
12:47
Derrkucja Pepa
Sot
14:07
Derrkucja Pepa 1, Ep. 37
Sot
14:50
Derrkucja Pepa
Sot
15:08
Derrkucja Pepa
Derrkucja Pepa vjen per ju edhe me serite ne gjuhen origjinale.
Sot
16:15
Derrkucja Pepa 1, Ep. 37
Sot
16:21
Derrkucja Pepa 1, Ep. 38
Sot
19:58
Derrkucja Pepa
Sot
20:21
Derrkucja Pepa 1, Ep. 37
Sot
20:26
Derrkucja Pepa 1, Ep. 38
Sot
20:45
Derrkucja Pepa
Sot
21:00
Derrkucja Pepa
Derrkucja Pepa vjen per ju edhe me serite ne gjuhen origjinale.
Sot
02:15
Derrkucja Pepa 1, Ep. 37
Sot
04:25
Derrkucja Pepa 1, Ep. 37
Sot
04:31
Derrkucja Pepa 1, Ep. 38
Nesër
06:45
Derrkucja Pepa 5, Ep. 43
Nesër
07:20
Derrkucja Pepa 6
e diel
06:45
Derrkucja Pepa 5, Ep. 45
e diel
07:10
Derrkucja Pepa 4
e hënë
07:45
Derrkucja Pepa 6, Ep. 42
e hënë
18:10
Derrkucja Pepa 2 ®
11.12.21
07:10
Derrkucja Pepa 6
12.12.21
07:20
Derrkucja Pepa 4
13.12.21
18:10
Derrkucja Pepa 2 ®
REKOMANDIMET
 • Baby Looney Tunes (2002)

  e enjte
  image
  The characters of looney tunes are all babies and live with granny.
 • SfungjeriBob PantallonaKatrori (1999)

  e enjte
  image
  Për Bob Sfungjerin dhe Patrikun, shokun e tij të ngushtë, së bashku me banorët e tjerë të Bikini Bottom në fund të detit, jeta është një seri aventurash ujore...
 • Pogodi koliko te volim (2012)

  e enjte
  image
  The 'Guess How Much I Love You animated series is set in a timeless watercolour landscape of grassy fields, mossy forests, lazy rivers and sunny green valleys....
 • Magjikët: Aventurat e Nusepashkës dhe Maçokut të zi (2015)

  e enjte
  image
  Marinette Dupain-Cheng, a shy high-school student, has inherited some magical ladybug-shaped earrings. The ornaments grant the power of Luck to whoever wears...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.