AKTORËT

KRIJUESI

REKOMANDIMET
 • Prodigal Son (2019)

  e hënë
  image
  Malcolm Bright, one of the best criminal psychologist around, uses his twisted genius to help the NYPD solve crimes.
 • Lista e zeze (2013)

  e hënë
  image
  A highly articulate, erudite and intelligent businessman and mastermind, "Red" Reddington, has allegedly been on the "10 Most Wanted List" of various U.S. law...
 • Gone (2017)

  e hënë
  image
  The survivor of a famous child-abduction case joins a special task force dedicated to solving abductions and missing person cases.
 • 1990s: The Deadliest Decade (2018)

  e hënë
  image
  A look at notorious murders and crimes that happened during the 1990s.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.