Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Transmetimet në kanale:

PRO 7  

Ishte në kanal:

FOX Life  Puls4  

Episodi vijues:

e martë
03:55
Vajza e Re 6, Ep. 9
e martë
04:15
Vajza e Re 6, Ep. 10
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.