Kur tre vajza adoleshente pengohen në një shpellë të lashtë, ata pësojnë një transformim që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë. H20 - Vetem shto ujin, sheh tre vajza shumë të ndryshme që përballen me problemet e përditshme të adoleshencës me një kthesë - ato janë sirena me fuqi të jashtëzakonshme mbi ujin.

Transmetimet në kanale:

Vavoom  

Ishte në kanal:

Disney  

Episodi vijues:

Sot
06:50
H20 : Vetem shto ujin 3, Ep. 15
Sot
12:12
H20 : Vetem shto ujin 3, Ep. 15
Sot
17:31
H20 : Vetem shto ujin 3, Ep. 15
Sot
22:49
H20 : Vetem shto ujin 3, Ep. 15
Sot
04:06
H20 : Vetem shto ujin 3, Ep. 15
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.