A multi-generational saga set in Alberta, Canada and centered on a family getting through life together in both happy and trying times.

Transmetimet në kanale:

RAI 2  

Ishte në kanal:

HTV1  VOX  RAI 1  

Episodi vijues:

Sot
07:45
Heartland: Parajsë për kuajt 5, Ep. 10
Nesër
07:45
Heartland: Parajsë për kuajt 5, Ep. 11
e enjte
07:45
Heartland: Parajsë për kuajt 5, Ep. 12
e premte
07:45
Heartland: Parajsë për kuajt 5, Ep. 13
REKOMANDIMET
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  e hënë
  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
 • Grey's Anatomy (2005)

  e hënë
  image
  A drama centered on the personal and professional lives of five surgical interns and their supervisors.
 • Apartamenti i pafajësisë (2020)

  e hënë
  image
  Han një djalosh i pashëm dhe karizmatik është i mbushur me kujtime të dhimbshme dhe tragjedi brenda familjes. Pas kthimit nga SHBA, ai i kushton jetën babait dhe...
 • Giuliana & Bill (2009)

  e hënë
  image
  E! New reporter Giuliana Rancic and her husband, "Apprentice" winner Bill Rancic, lead a whirlwind life. She's a TV personality in LA, while Bill is a real estate...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.