REKOMANDIMET
 • M(j)ešoviti brak (2003)

  e enjte
  image
  The series was filmed according to a theater play that was very popular in Serbia. For the purposes of the series, some new characters have been added and the...
 • Avatarët (2013)

  e enjte
  image
  Tre adoleshentë vendosin të fillojnë një grup, por ata marrin qindra përgjigje negative nga industria e muzikës për shkak të moshës së tyre. Zgjidhja e tyre...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e enjte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Punë zyre (2005)

  e enjte
  image
  Nje serial komik qe bazohet ne jeten e perditshme te punonjesve te nje firme. Problemet qe hasim cdo dite ne ambientet e punes, marredheniet me koleget dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.