Fotot

Pravedno pravo 01Pravedno pravo 02
REKOMANDIMET
 • Kućanice (2004)

  e hënë
  image
  The "normal" suburban life for a group of close-knit housewives takes a dark turn when one of their closest friends mysteriously commits suicide. Now while trying...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e hënë
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Ajnshtajn (2017)

  e hënë
  image
  A mundet një emër i famshëm dhe shkëndija e një gjeniu ta ndihmojë të sëmurin terminal, Feliks Anjshtajn, të zgjidhë krime të mistershme. 32 vjeçari Feliks është...
 • Kontrola bijesa (2012)

  e hënë
  image
  Charlie is a former baseball player. In his final game, he gave himself a career-ending injury when he tried to snap a bat over his leg in anger. He becomes an...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.