poster

Pošteno i prema zakonu

Fairly Legal (2011)

Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.67/10
(3 Voto)

A woman, who quit being an attorney at her father's law firm to became a mediator, copes after her father's death.

REKOMANDIMET
 • Kad padne mrak (2019)

  Sot
  image
  A look into the daily (or rather, nightly) lives of three vampires, who've lived together for over 100 years, on Staten Island.
 • Mom (2013)

  Sot
  image
  Centers on Christy, a newly sober single mom who tries to pull her life together in Napa Valley.
 • Opasne snage (2020)

  Sot
  image
  Captain Man has a new crew of superhero sidekicks - Danger Force. Captain Man and Schwoz create a fake school to train the kids to harness their uncontrollable...
 • Igra sudbine (2020)

  Sot
  image
  Two babies, Aleksa and Luka are switched at the hospital accidentally. Thirty years later, Aleksa is a rich and successful businessman while Luka is poor and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.