poster

Die Patin - Kein Weg zurück

Die Patin - Kein Weg zurück (2008)

Dramë, Krim, Thriller | Austri, Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

Katharina Almeda (Veronica Ferres) lives a happy life with her successful husband Max (Jeroen Williams), beautiful kids and a great house. One day, her husband gets arrested but he escapes custody. Katharina researches the case on her own and finds out dark secrets of her husband.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.