In this modernized version of the Conan Doyle characters, using his detective plots, Sherlock Holmes lives in early 21st century London and acts more cocky towards Scotland Yard's detective inspector Lestrade because he's actually less confident. Doctor Watson is now a fairly young veteran of the Afghan war, less adoring and more active.

Transmetimet në kanale:

One  HBO3  

Ishte në kanal:

HBO2  France 2  FOX Crime  Superstar 2  Puls4  FilmBox Premium RS  SLO1  RTL  FilmBox Extra RS  FilmBox Stars RS  FOX  HTV3  HTV1  

Episodi vijues:

Sot
21:25
Sherlock
4.2.23
20:00
Sherlock, Ep. 1
4.2.23
21:30
Sherlock, Ep. 2
4.2.23
23:00
Sherlock, Ep. 3
4.2.23
23:05
Sherlock
11.2.23
20:00
Sherlok 2, Ep. 1
11.2.23
21:30
Sherlok 2, Ep. 2
11.2.23
23:00
Sherlok 2, Ep. 3
REKOMANDIMET
 • CSI Las Vegas (2000)

  image
  An elite team of police forensic evidence investigation experts work their cases in Las Vegas.
 • Awake (2021)

  image
  Sonja Kljun is a young, ambitious detective, eager to prove that her refined intuition is right - the alleged suicide in peaceful Subotica hides far more serious...
 • Big Sky (2020)

  image
  Një detektiv privat bashkohet me një ish-polic për të zgjidhur një rast rrëmbimi në Montana.
 • Cold Case (2003)

  image
  Lilly Rush is a Philadelphia police detective working for the department's homicide squad and being assigned "cold cases:" crimes that were committed many years...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.