poster

Erzgebirgskrimi

Erzgebirgskrimi (2019)

Krim | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10

Against the backdrop of old legends, myths, traditional crafts and modern technologies, detectives Winkler and Szabo and forester Bergelt solve murder cases in the mining region.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.