poster

Altes Land

Altes Land (2020)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.5/10

Three women, three generations, a house like a ship and a kind of family. A farm in the Altes Land region becomes the setting for a story about the Germany of our mothers and grandmothers, about refugees, rootless city dwellers and how abandoned souls can suddenly find a home.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.