poster

Highlander

Highlander (1992)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.2/10

Duncan MacLeod is Immortal, and must live in modern society, concealing his true nature while fighting other Immortals.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.