Annie and Dixon Mills move from Kansas to the very wealthy area of Beverly Hills, and begin attending the famed West Beverly High School in the 90210 zip code. They quickly encounter queen bee Naomi, rebel Silver, troubled Adrianna and others as the drama unfolds in 90210.

Ishte në kanal:

RAI 2  PRO 7  

REKOMANDIMET
 • U fušu (2020)

  Sot
  image
  Lex je pametna i sarkastična, Presley je samouvjerena i snažna - njih dvije su najbolje prijateljice. Nakon što vatromet uništi brod oca njihovog prijatelja...
 • Mješoviti brak (2003)

  Sot
  image
  Serija "M(j)ešoviti brak" snimljena je na osnovu istoimene pozorišne predstave koja spada među najgledanije poslednjih godina. Naravno, dodati su novi likovi,...
 • Bull (2016)

  Sot
  image
  BULL stars Michael Weatherly as Dr. Jason Bull in a drama inspired by the early career of Dr. Phil McGraw, the founder of one of the most prolific trial...
 • Slatke muke (2019)

  Sot
  image
  Andrija, a famous actor and comic, but also an ordinary family guy, is going through series of everyday situations and resolves them with a twist while trying to...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.