poster

The Adventures of the Black Stallion

The Adventures of the Black Stallion (1990)

Aksion, Dramë, Familjar, Aventurë | Kanada, Francë, Zelandë e Re

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10

Inspired by the novels of Walter Farley. After being shipwrecked on a remote desert island, courageous, young Alec Ramsay and a wild Arabian stallion named the "Black," form an irrevocable bond that continues after their rescue. N...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.