The vast, unspoiled Valley of the Wild Roses, in the Canadian Rocky Mountains, is the scenery for separate stories of Western life, family drama, and romance. People arrive, leave, and return in search of love(rs), riches, redemption, and revenge.

Ishte në kanal:

RAI 2  

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.