Andrew Graham-Dixon ju fton të zbuloni bashkë me të, Artin Gjerman. Njihuni me stilin unik të këtij vendi dhe trashëgiminë kulturore 500-të vjecare. Një rrëfenjë e ekstremeve tërheqëse. Një nevojë për arrati dhe dëshirë për kontroll...

Ishte në kanal:

EXP Histori  

REKOMANDIMET
 • Terra X (1982)

  image
  Terra X - Expedition into the unknown.
 • Histori Shqiptare

  image
  Reportazh nga Alma Cupi. Histori per njerezit qe punojne, kontribuojne per komunitetin, ngrene biznese, ruajne, traditen, kulturen si dhe ndihmojne ne zhvillimin...
 • WWII Documentary Films

  image
  Award-winning documentary films produced to enlighten future generations about the personal stories of the WWII generations.
 • Witness (2019)

  image
  Acclaimed documentaries from across the globe bringing world issues into focus through personal stories.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.