Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Blood and Treasure (2019)

  image
  Një ekspert antikiteti bashkohet me një hajdut veprash arti për të kapur një terrorist që financon sulmet e tij duke përdorur objekte të vjedhura.
 • Udhëtim dhe Gatime, Gordon, Xhino dhe Fredi (2018)

  image
  Shefi skocez Gordon Ramsei, kuzhinierin italian Xhino D'Akampo dhe menaxherin francez Fred Sirieks, nisin një udhëtim të ri me rulotë, për tre javë, anë e mbanë...
 • The Life and Times of Grizzly Adams (1977)

  image
  An innocent fugitive from the law lives in the wilderness with a grizzly bear companion and helps passers-by in the forest.
 • Heidi (2015)

  image
  Heidi is a little girl who is full of beans. She faces many problems up in the Swiss alps whilst living with her grandfather. Heidi lights up and soothes the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.