The television presenter takes short stay holidays in some of Europe's best cities. Gregg not only visits some of the most popular tourist attractions in each but also discovers some more out-of-the-way places.

Ishte në kanal:

24Kitchen  

REKOMANDIMET
 • Misteret e universit (2010)

  image
  Nje program i drejtuar nga Morgan Friman, eksploron misteret më të thella të ekzistencës dhe pyetjet që e kanë munduar prej kohësh njerëzimin.
 • Dietat Më të mira në botë (2014)

  image
  The World's Best Diet explores some of the world's most varied diets. Jimmy Doherty and Kate Quilton travel around the globe looking at the dietary habits of...
 • Geo 360 (1999)

  image
  Nëse ato përshkruajnë zhytësit e detit të thellë në trekëndëshin e Bermudës ose mbajtësit në pikat e largëta të pyllit siberian, ky dokumentar na jep njohuri për...
 • Beautiful Excursions (2006)

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.